Політика конфіденційності

в редакції від 01.02.2024 рокуЦя Політика конфіденційності (надалі – Політика) визначає порядок отримання, зберігання, обробки, використання і передачі персональних та інших даних, які надаються Користувачем при використанні сайту https://chef.lviv.ua/ (надалі – сайт) фізичній особі-підприємцю Гром Любомирі Іванівні (РНОКПП 1652701946) (надалі – Продавець).

Якщо ви не згодні з умовами цієї Політики, просимо Вас негайно припинити використання Сайту.

1. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ

1.1. Сайт відновиться до Фізичної особи підприємця Гром Любомири Іванівни, розташований в мережі інтернет за адресою: chef.lviv.ua

1.2. Адміністрація Сайту – ФОП Гром Любомира Іванівна, контакти – телефон – 098-360-45-22, електронна адреса – chef.bestcatering@gmail.com

1.3. Користувач – фізична або юридична особа, яка розмістила свою персональну інформацію увійшовши на сайт (веб - сторінку) з подальшою метою передачі даних Адміністрації Сайту.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Політика конфіденційності є офіційним типовим документом Адміністрації Сайту і визначає порядок обробки та захисту інформації про фізичних та юридичних осіб, що використовують Сайт.

2.2. Метою цієї Політики конфіденційності є забезпечення належного захисту інформації про Користувача, в тому числі його персональних даних від несанкціонованого доступу і розголошення.

2.3. Відносини, пов'язані зі збором, зберіганням, розповсюдженням і захистом інформації про користувачів регулюються цією Політикою конфіденційності та чинним законодавством України.

2.4. Чинна редакція Політики конфіденційності, є публічним документом, розробленим Адміністрацією Сайту і доступна будь-якому Користувачеві мережі Інтернет при переході по гіпертекстовому посиланню «Політика конфіденційності».

2.5. Адміністрація Сайту має право вносити зміни в Політику конфіденційності.

2.6. При внесенні змін до Політики конфіденційності, Адміністрація Сайту повідомляє про це Користувача шляхом розміщення нової редакції Політики конфіденційності на Сайті chef.lviv.ua

2.7. Використовуючи Сайт, Користувач висловлює свою згоду з умовами цієї Політики конфіденційності.

2.8. Адміністрація Сайту не перевіряє достовірність одержуваної (зібраної) інформації про Користувача.

3. Мета обробки та строки зберігання персональних даних.

Чому ми обробляємо ваші дані?

Нашим головним пріоритетом є безпека клієнтів, ось чому ми повинні обробляти той мінімальний обсяг даних користувача: рівно стільки, скільки необхідно для обслуговування сайту. Інформація, що збирається автоматично, використовується лише для виявлення потенційних порушень та отримання статистичної інформації про використання Сайту. Ця статистична інформація не збирається так, щоб можна було ідентифікувати конкретного користувача системи.

3.1 Продавець збирає інформацію про ім'я та прізвище, адресу електронної пошти номер телефону та Вашу адресу з метою організації та реалізації співпраці між нами, а саме для ідентифікації замовлень, їх опрацюванню та доставки. Така інформація зберігається протягом трьох років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

3.2 Продавець збирає інформацію про номер Вашого телефону для обміну інформацією з Вами, в тому числі для надсилання інформації рекламного характеру про діяльність Продавця. Така інформація зберігається протягом трьох років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

3.3 Інформація про файли Cookies, IP-адресу Користувача, поведінку Користувача на Сайті збирається для адаптації маркетингових і рекламних заходів, що пропонується на Сайті або сервісах третіх осіб, та контролю загальної та індивідуальної активності Користувачів. Така інформація зберігається протягом трьох років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

3.4 Продавець не збирає та не зберігає Ваші платіжні дані. Така інформація може збиратися та зберігатися банками-партнерами Продавця відповідно до їх внутрішніх правил.
3.5 Окрім вказаного вище ми можемо використовувати отриману інформацію з такою метою:

- для моніторингу трафіку, з якого Ви отримуєте доступ до сайту;

- типу браузера і операційної системи, які використовуються для доступу до сайту;

- дати і часу вашого доступу до сайту;

- сторінок, які ви відвідуєте, і інтернет - адреси сайту, з якого ви отримали доступ до нашого сайту.

3.5.2 Для впізнання повторних відвідувачів (для аналітичної/статистичної мети).

3.5.3 Для анонімного відстеження взаємодії з інтернет - рекламою (для спостереження за кількістю відображень і кліків на рекламні банери).

3.5.4 Для налаштування або персоналізації вашої роботи (наприклад, привітання на сайті по імені).

3.5.5 Для підготовки та надання третім особам (наприклад, рекламодавцям) узагальнених статистичних даних.

4. ЗБЕРІГАННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

4.1. Персональні дані Користувача зберігаються виключно на електронних носіях і використовуються виключно за призначенням, обумовленим в п.3 цієї Політики конфіденційності.

5. СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

5.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

5.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на цьому Сайті, включаючи доставку.

5.3. Персональні дані Користувача можуть бути передані уповноваженим органам державної влади тільки на підставах та в порядку, встановленим законодавством.

5.4. При втраті або розголошенні персональних даних Адміністрація сайту інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

5.5. Адміністрація сайту вживає необхідних організаційних і технічних заходів для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

5.6. Адміністрація сайту спільно з Користувачем вживає всіх необхідних заходів щодо запобігання збиткам або інших негативних наслідків, викликаних втратою або розголошенням персональних даних Користувача.

6. ЗОБОВ'ЯЗАННЯ СТОРІН

6.1. Користувач зобов'язаний:

6.1.1. Надати інформацію про персональні дані, необхідну для користування цим Сайтом.

6.1.2. Оновити, доповнити надану інформацію про персональні дані в разі зміни даної інформації.

6.2. Адміністрація сайту зобов'язана:

6.2.1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 3 цієї Політики конфіденційності.

6.2.2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача, за винятком п.п. 5.2. і 5.3. цієї Політики Конфіденційності.

6.2.3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних Користувача згідно з порядком, який зазвичай використовується для захисту такого роду інформації в існуючому діловому обороті.

6.2.4. Здійснити блокування персональних даних, що відносяться до відповідного Користувача, з моменту звернення або запиту Користувача або його законного представника або уповноваженого органу з захисту прав суб'єктів персональних даних на період перевірки, в разі виявлення недостовірних персональних даних або неправомірних дій.7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

7.1. відповідно до вимог чинного законодавства;

7.2. у відповідь на вимоги уряду або органів державної влади;

7.3. відповідно до вимог судового процесу;

7.4. в якості захисту прав, конфіденційності, безпеки або власності Котеджу, відвідувачів сайту, гостей, співробітників або громадськості; з метою захисту своїх прав або зменшення можливих збитків;

7.5 з метою дотримання умов і положень, зазначених на наших веб-сайтах; в надзвичайних ситуаціях.

8. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

8.1. До звернення в суд з позовом у спорах, що виникають із відносин між Користувачем сайту Інтернет-ресурсу і Адміністрацією сайту, обов'язковим є пред'явлення претензії (письмового пропозиції про добровільне врегулювання спору).

8.2 .Отримувач претензії протягом 30 календарних днів з дня отримання претензії, письмово повідомляє заявника претензії про результати розгляду.

8.3. При не досягненні згоди, суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства.

8.4. До цієї Політики конфіденційності та відносин між Користувачем і Адміністрацією сайту застосовується чинне законодавство.

9. ДОДАТКОВІ УМОВИ

9.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в цю Політику конфіденційності без згоди Користувача.

9.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на Сайті інтернет-ресурсу, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

9.3. Діюча Політика конфіденційності розміщена на сторінці сайту https://chef.lviv.ua/


Made on
Tilda